Ох вже цей пташиний ринок! (і не тільки пташиний і не тільки ринок, але і зоомагазини, приватні заводчики та ін.) Скільки про всю цю предпокупочная суєту було сказано р-а-з-н-о-г-о. Здавалося б, що вже з усіх аспектів ми просвітилися, майже по всім. зазвичай над цим аспектом ми найменше думаємо при покупці. а саме, кого нам продають самця або самку. Продавець із серйозним обличчям заявляє: самка, самка. вооот дивіться. показово розсовує "покупці" лапки і тикає кудись вниз живота.

Самець крупним планом, ось тут-то помилитися важко.

З рук продає зазвичай нам нічого не видно, але ми покладаємося на його досвід і беремо, тим більше крихта нам подобається 🙂 А потім, через тривалий менш тривалий час ми починаємо сумніватися в поле нашого вихованця і дуже часто небезпідставно.

Найчастіше, якщо нас обдурили, виявляється, що наша улюблениця сім’ї, Дуся наприклад, виявляється здоровенним самцем. який і не підозрював власне те, що ми хотіли дівчинку. Доводиться терміново перейменовувати. А якщо ми хотіли розводити свинок. ось тут-то і починаються непорозуміння. Про них можу розповісти пізніше і докладніше. А зараз. розглянемо фотографії. Малюнки показали свою повну не практично. Людина знаюча на більшості їх з труднощами, але все ж відрізнить самочку від самця. А що робити новачкам? Звичайно ж, немає нічого кращого як знайти де-небудь штук 20 свинок різної статі і тренуватися% -)

Молодий самець, так би мовити ще не сформувався.

Пропоную трохи менш дієвий, але все-таки спосіб. А саме, подивитися запропоновані фотографії. Фотографії задовільної якості. Подивіться, порівняйте і розберетеся. При виборі та купівлі не соромтеся брати тварину на руки і роздивлятися його з усіх ракурсів. Ще зауважу, що у молодих тварин підлогу визначати складніше. Для точного встановлення статі у молоді потрібно зробити невелику екзекуцію над купуються, а саме:

Самочка, молода (не перебуває в стані тічки).

"Лівою рукою беремо свинку за передніми кінцівками і повертаємо її черевцем вгору. Долонею правої руки обхоплюємо свинку в області попереку і великим пальцем легко натискаємо на підчеревину (низ живота) якраз над зовнішніми статевими органами. Натиск спочатку повинен бути легким, а потім трохи підсилитися. У самців під великим пальцем можна відчути статевий член, який, трохи згодом, висовується з крайньої плоті назовні, а у самок – довгаста щілину у формі букви Y, спрямована до хвоста."

Вказівним або середнім пальцем (як вам зручніше) притискайте крайню плоть до животика. За допомогою відтягування шкіри у напрямку до "основи" дістають слизову оболонку зовнішніх статевих органів. У молодих морських свинок пеніс являє собою опуклість 2 мм від анального проходу. У самок можна дістати більшу частину поверхні цієї оболонки. У дорослого самця добре промацуються яєчка і пеніс. У самок статевий отвір має щелеобразних форму у вигляді літери Y і знаходиться менш ніж в 2 мм від анального отвору.

Самочка, теж молоденька (не перебуває в стані тічки)

Пол новонароджених морських свинок надійніше всього визначати по відстані між анальним і статевим отворами: у чоловічих особин це відстань більше, ніж у жіночих. Сподіваюся, наступні фотографії допоможуть побачити різницю між новонародженими поросятами чоловічої і жіночої статі 🙂 Поросята на обох фотографіях одного віку – 3 днів від народження.

Це самець. Зверніть увагу на велику відстань між анальним і статевим отворами і на більшу кількість складочок, ніж у жіночої особини.

Я повною мірою усвідомлюю, що всі ці описи можуть здатися вам вкрай заплутаними і складними у виконанні, але, повірте, що на практиці все виявляється набагато простіше і зрозуміліше.

А мені залишається тільки побажати вам успіхів у цій "нелегкій" справі 🙂

Це можна прочитати here.

Похожие статьи

Share →