Питання про те, де взяти намордник для собаки, на перший погляд здається несерйозним. Простіше простого – купити в найближчому зоомагазині! Насправді все набагато складніше. Вибір намордників різноманітний, але якщо у вашого вихованця нестандартна форма мордочки, або ви власник маленької собачки, підібрати річ необхідного розміру стає майже нереально.

Тим не менш, законодавство зобов’язує вас виводити свого чотириногого друга «у світ» в наморднику, не залежно від розмірів тварини. У такому випадку, вам корисно буде знати, як зробити намордник собаці самостійно.

Для початку підготуйте необхідні матеріали. Виберіть хорошу якісну тканину, щоб через тиждень не довелося знову перешивати намордник. Для маленької собачки цей виріб буде грати швидше декоративну роль, тому не варто захоплюватися занадто жорстким матеріалом, виберіть комфортну для вихованця, м’яку, але щільну тканину. Відмінно підійде бавовняна. Крім неї вам знадобляться нитки, пара ремінців і застібки. Вибираючи полотно, віддайте перевагу тим видам, які добре пропускають повітря.

Краще зупинитися на нейтральних тонах, уникайте яскравих забарвлень – собаки інакше сприймають кольори, і певний відтінок може викликати у них агресію. Теорія про те, що собаки бачать всі чорно-білим, вже не витримує ніякої критики і спростована, тому будьте обережніше.

Зніміть мірки з морди собаки, при цьому враховуйте, що пащу вихованця не завжди буде закритою, міряйте з «запасом». Робити вимірювання можна звичайною сантиметровою стрічкою. Спочатку визначите відстань від кінчика носа до рівня очей – це буде довжина виробу. Слідом зробіть виміри окружності морди і проведіть лінію навколо голови. Тепер можна приступити до викрійці. Намалюйте бажану модель, враховуючи розміри і невеликий «напуск». Насправді те, як зробити намордник, елементарно. Виріжте по викрійці з тканини деталі майбутнього виробу, прошийте кожну з них, прострочіть по краю і скріпіть разом.

Важливо – коли будете робити ремінці для застібання, прошийте по колу кожну дірочку, щоб тканина не розпустилася в процесі використання. Особливо ретельно поставтеся до визначення довжини ремінців, вашому вихованцеві не повинно бути тісно в наморднику.

Це можна прочитати here.

Похожие статьи

  • Як зробити містечко собаці в будинку

    Нічого собі містечко для годування собак – Газета.Ru У театрі «Et Cetera» прем’єра вистави за п’єсою Таріка Нуї «Нічого собі містечко для годування собак», перша робота як зробити містечко собаці…

  • Як зробити собаці родовід

    як зробити родовід собаці Я ось читаю форум і чманієш від людей. питати як ЗРОБИТИ родовід. У людей. займаються кровними собаками, які переживають за чистоту породи, ліній, т.д. А потім і виникаю…

  • Як зробити укол собаці Як зробити укол кішці

    Коли домашній вихованець хворіє завжди терміново доставляємо його у ветеринарну клініку, де ветлікар зазвичай призначає уколи. Часом це один укол в три дні, а часом відразу кілька уколів на день…

Share →