Тобі напевно не раз доводилося відчувати дискомфорт, обходячи в негоду величезні брудні калюжі і побоюючись забруднити улюблені туфлі або ботильйони. Дощ і сльота – неодмінні атрибути весни, від яких ніхто не застрахований. Але існує маса способів, як перетворити щоденне подолання калюж в приємне проведення часу. Сьогодні на сайті Штучка мова піде про незаслужено забутого досягненні легкій промисловості – гумових чоботях.

Не варто робити скептичне особа – нині ця деталь жіночого гардеробу знову знаходить актуальність. Як вибрати гумові чоботи? Та дуже просто! Головне, пам’ятати про те, що таке взуття може бути не тільки практичною, але і вельми елегантною. А значить, прийшов час відправлятися за покупками.

1. У виробництві гумових чобіт політ дизайнерської фантазії нині досяг небувалих розмахів, тому варіантів цього виду взуття можна знайти безліч. Деякі виробники пропонують чоботи з в’язаній гумкою, яка щільно облягає ногу, або ж на підборах. Перед тим, як вибрати гумові чоботи, слід визначити, який варіант тобі найбільше до душі, і зіставити його з тими демісезонними речами, які вже є в гардеробі.

2. Однотонні гумові чоботи будуть чудово виглядати з будь-яким одягом, яка підібрана їм в тон. У той же час для гардероба в стриманих приглушених тонах чудово підійдуть і чоботи з яскравим малюнком. який відмінно пожвавить твій наряд.

3. Малюнок на чоботях ні в якому разі не повинен повторювати той, що вже є на одязі. Як вибрати гумові чоботи в цьому випадку, підкаже твоя фантазія. Якщо на чоботях є яскраві квіти, то в шафі до них необхідно відшукати штани або куртку з геометричними фігурами. Сайт 6tu4ka.ru радить експериментувати з кольором, намагаючись поєднувати різні речі, і емпіричним шляхом ти зможеш підібрати той варіант, який зробить тебе чарівною!

4. Гумові чоботи з в’язаним халявою позбавлять тебе від додаткових витрат на гетри або гольфи. Однак у цьому випадку значно звужується поле для експерименту, так як доведеться задовольнятися псевдогетрамі одного забарвлення.

5. Не варто надягати гумові чоботи з дощовиком або ветровкой. Це взуття чудово поєднується з шкіряною курткою, плащем, укороченим пальто. Доповни своє вбрання великим стильним парасолькою і посміхнися ширше – тепер ти чарівна!

6. Перед тим, як вибрати гумові чоботи, потренуйся ходити без каблуків. Хода повинна бути легкою і «пливе», інакше весь ефект від придбання нового взуття буде зіпсований. Втім, можна купити гумові чоботи на підборах, що дозволить не міняти свої звички і відчувати себе в них максимально комфортно.

Це можна прочитати here.

Похожие статьи

  • Як правильно вибрати шубу

    У магазинах пропонують такий широкий асортимент хутряних виробів, що в будь-якому випадку виникає питання, яку шубу вибрати . Для початку треба визначитися з ціною, яка буде Вас влаштовувати. Шуб…

  • Як вибрати чоботи

    Якщо прийшла пора вибрати чоботи … Оцінивши зручність і практичність чобіт, людина не розлучається з цим видом взуття вже кілька століть. Використовуючи всілякі матеріали і різні технології, м…

  • Мотосервіс OLD School. Ремонт мотоциклів. Як вибрати і купити ПЕРШИЙ мотоцикл

    Як вибрати і купити ПЕРШИЙ мотоцикл? Ви вирішили купити собі перший мотоцикл. Але виникає питання – який мотоцикл мені краще вибрати? Від того наскільки правильно Ви виберете мотоцикл залежить не…

Share →