Як прикрасити ялинку в квартирі на Новий рік

Перш за все, ми не можемо обійти увагою лісову, вечнозеленую красуню, яка є незамінним і непорушним символом Нового року, для росіян. Всі ви вже здогадалися, що мова йде про ялинці. Немає в квартирі ялинки – ні святкового новорічного настрою.

Її вплив особливо посилюється у зв’язку з тим, що це не повсякденний предмет нашого інтер’єру, а саме святкове включення в нашому інтер’єрі, що саме по собі додає їй значущості, а приміщенню особливого оформлення, а от нам гарного настрою.

Класичним варіантом прикраси ялинки є використання мішури («дощику») або світлових гірлянд розвішаних з провисанням від однієї гілки до іншої. Застосування великих світловідбивних куль, маленьких імпровізованих коробок- подаруночків, свічок, все це додасть особливого колориту лісової красуні. Про що не варто забувати при прикрасі ялинки точно, так це про маківці, її обов’язково варто прикрасити зіркою або своєрідною стелою, що додасть їй завершений і бажаний вид. Не варто надмірно «перевантажувати» ялинку прикрасами, так як, це можна назвати вже несмаком, а не нарядом, вмійте вчасно зупинитися.

Тепер наведемо кілька прикладів з фотографіями як можна прикрасити ялинку у вашій квартирі на Новий рік

Камін, ялинка, глентвейн! Хто не мріє про це !?

. трохи строкато, але мило!

Можливий і такий, дещо незвичний варіант ялинки.

Прекрасні моменти вашого життя закарбовані на фото і поміщені в рамку також можуть прикрасити ялинку, а разом з нею і внутрішній інтер’єр вашої квартири.

Отже, трохи пофантазувати і помилувалися, тепер знову повернемося на землю. Про те як вибрати саму ялинку, ви можете дізнатися зі статті "Як вибрати ялинку на Новий рік ". Далі поговоримо про внутрішнє убрання квартири.

Як прикрасити кімнати в квартирі на Новий рік

Тут, насамперед, варто почати зі стін і проходів (арок). Так, саме на стіни можна розвісити щось безболісно, ​​щоб це не заважало, але в теж час радувало око. Це "щось" увазі гірлянди у вигляді мішури, прапорці, просто новорічні листівки.

У проходах, між кімнат, треба розвісити гірлянди. При чому так, щоб не порвати їх, особливо якщо вони електричні. Вивешайте їх вище, ніж арка, що стане своєрідною гарантією їх цілісності, хоча їх розміщення безпосередньо в арці, буде більш привабливо.

У підсумку, все буде залежати від вашого співвідношення безпеки з красою, що вирішувати вам!

Як прикрасити вікна в квартирі на Новий рік

Вікна квартири або будинку це ціле поле для вашої творчості і творчості ваших дітей, якщо вони у вас є і ще в тому віці коли Не проти Не проти помалювати на них. Тут навіть звичайний, з вигляду непоказний дитячий малюнок може пролити в приміщення стільки краси і радості, як жодне з найдорожчих прикрас. Снігуронька. Дід мороз, Сніговик, ялинка, гірки, санки …

Будь-яка зимова і новорічна тематика стане гідною прикрасою вашого вікна, в який ви тимчасово зможете споглядати не тільки вид назовні, але паралельно в ще один сюрреалістичний і захоплюючий світ.

Для вікон найкраще застосовувати гуаш, а от щоб вона рівномірно лягала на скло її необхідно змішати з милом. Дерзайте і нехай ваша фантазія і настрої вас не підведуть.

Альтернативні рішення при оздобленні квартири на Новий рік

Будь-який з предметів вашої квартири може бути перетворений до Нового року. Так вішалка в коридорі може «обрости» мішурою, «робочий стіл» комп’ютера обзавестися ошатною ялинкою, на холодильнику в кухні може красуватися новорічний магніт, а на вішалку в коридорі можна повешана ковпак Діда мороза … Насправді, як ми і говорили, прикраса квартири захід комплексне і вимагає максимальної фантазії і заходи смаку, щоб ваше житло перетворилося на справжню новорічну казку. Ми дали вам кілька порад зі свого боку, але набагато більше значення мають навіть не вони, а якесь наснагу. Саме воно дозволить вам відкрити в собі талант дизайнера здатного побачити можливі поліпшення і тим самим перетворити квартиру, зробити її привабливою, красивою, казкової, причому реалізувавши все це якнайефективніше, саме у вашому випадку. Насправді, перетворюючи не тільки квартиру, але і себе, своїх домашніх або навіть меню в своєму раціоні, ви наближаєте той самий довгоочікуваний мить Нового року! Пам’ятайте про це і творіть!

Це можна прочитати here.

Похожие статьи

Share →