Коли настає той чи інший свято ми з вами звикли прикрашати наші з вами житла. Раз ми робимо це для себе, чому ми не можемо зробити це для наших вихованців. Звичайно, рибки не зможуть оцінити всю красу використовуваних прикрас і важливість вашої праці, проте всі наші труди будуть радувати наш погляд і створювати настрій свята.

Прикрасити акваріум своїми руками можна без особливих зусиль і вже тим більше, понад витрат у фінансовому плані. Головне бажання!

Види акваріумних прикрас

Для наочності розділимо всі види можливих прикрас для акваріума на 2 типи:

Все, що ми можемо помістити всередину акваріума – внутрішні, все, що буде розміщуватися зовні – відповідно зовнішні.

Все найцікавіше – всередині!

Отже, ось що ми можемо помістить в акваріум додатково до нашому звичайним засобам декору:

  • оригінальні корчі
  • незвичайні камені
  • фон (об’ємний фон)
  • штучні рослини
  • спеціальні декорації (зроблені своїми руками)

Корчі є в 99% акваріумів з живими мешканцями, їхня важливість складно переоцінити. Але! Для різноманітності іноді варто не просто помістити одну або дві корчі на дно, завжди можна з них же зробити незвичайну конструкцію.

Згоден, корчі – трохи банально для свята, а точніше не креативно … Тоді ми можемо зробити прикрасу акваріума за допомогою каменів. Камені бувають самих різних кольорів і форм. А якщо використовувати спеціальні керамічні конструкції, то вони відмінно освіжать атмосферу у вашому акваріумі.

Вищеперелічені пункти були не настільки цікаві, і тепер переходимо до найсмачнішого! Фон для акваріума – це той інструмент, який ми можемо використовувати повною мірою – він завжди на виду. Йдеться про об’ємному тлі для акваріума!

Такий фон поміщаємося всередину акваріума. Існує величезна кількість варіантів такого фону, головне шукати, знайти і не здаватися!

Штучні рослини

Саме такі рослини ми можемо використовувати для створення незвичайної, оригінальної стилістичної атмосфери. Так як вони можуть бути виконані в самих різних кольорах. Радимо не переборщити з таким видом прикрас. Все таки справжні акваріумісти цінують все натуральне – рибки, рослини і багато іншого :).

Далі ще цікавіше!

Спеціальні декорації (новорічні та інші)

Ось тут ми поговоримо про прикраси, у тому числі, зроблених своїми руками! Як щодо новорічної ялинки встановленої в акваріумі? Або гірлянди? Про акваріумного Діда Мороза я взагалі мовчу :).

Новорічні акваріумні ялинки – це окрема тема. Я бачив падлюка людей з штучних матеріалів – пластика і т. Р. Також багато умільці і фанати (у хорошому сенсі слова) акваріумної справи виготовляють підводні акваріумні їли з корчів, які прикрашають мохами і дрібної рослинністю так, що створюється подоба ялинки. А якщо таку ялина ще й прикрасити новорічними прикрасами, то ціни їй не буде!

На жаль, я жодного разу не зустрічав ялинок для акваріума ні в магазинах міста, ні в інтернет-магазинах … Хто перший здогадається їх випускати в промислових масштабах, той, думаю, заробить багато грошей :).

Прикрашаємо акваріум зовні

З усіх боків акваріум можна також з успіхом прикрасити і зовні. Для цього можна використовувати такі варіанти:

  • наклейки
  • гірлянди, мішура

Радимо використовувати тільки якісні наклейки (наприклад, від фірми Декоретто). Ці наклейки багаторазові і легко знімаються з поверхні акваріума, не залишаючи сліду.

В якості новорічного прикраси акваріума наклейками є відмінний спосіб перетворити житло ваших рибок. Цей спосіб підійде для акваріумів, у яких в якості заднього фону в даний момент нічого не використовується, т. Е. Акваріуми, які проглядаються наскрізь з усіх боків.

Ось саме на заднє скло зовні ми можемо наклеїти щось новорічне і красиве! Наприклад, ялинки, Діда Мороза, сніжинки і т. П. Відмінні спосіб створити таким чином новорічний настрій.

Подібним способом можна прикрасити акваріум і до інших свят.

Гірлянди, мішура

Мова йде, звичайно ж, про неелектричних гірляндах. Ними і мішурою відмінно можна прикрасити як кришку акваріума, так і його скла і контури. Ви ж прикрашає різні предмети інтер’єру вашого будинку, чому варто обходити увагою ваш улюблений будиночок для рибок ?!

Не роби цього ніколи з акваріумом!

Раніше, ви напевно подумали про електричні гірляндах в якості зовнішнього декору акваріума. Не робіть цього ніколи! Це важливо. Це банальна техніка безпеки при роботі з акваріумом. Небезпека полягає в тому, що зайві електричні дроти поблизу води – це завжди ризик. Тим більше, коли мова йде про гірляндах, в яких лампочки легко можуть вивалитися і тим самим оголити електричні контакти.

Також не радимо в якості декору для акваріума використовуватися свічки. По-перше, додатковий і безконтрольний нагрів ні до чого, а по-друге, краще не допускати навіть випадкового потрапляння воску в акваріум.

Це можна прочитати here.

Похожие статьи

Share →