Як правильно перевірити термос? Як перевірити термос правильно? Його нюхають, слухають як морську раковину, простукують, прикладають магніт, скребуть пальцем.

Коли Ви придбаєте термос, прийшовши додому перевірте його. Всі термоси перевіряють для об’єктивного порівняння в однакових стандартних умовах. Тому екстремальні перевірки, якось на балконі взимку при-20С, або в морозильнику вашого домашнього холодильника не дадуть правильної характеристики термоса. Це потім, коли Ви його будете використовувати, то температура за бортом може бути і -30 за Цельсієм. Але як порівняти?

Ось для цього і існує стандартний набір звичайних параметрів. Це, по-перше, температура навколишнього середовища, при якій проводиться стандартна перевірка, яка дорівнює приблизно + 20С (кімнатна). І, по-друге, періоди часу рівні 6, 12, 24 годинах, залежно від обсягу термоса.

Чим менше обсяг термоса, тим менше випробувальне час. термос "Верблюд" для напоїв об’ємом 1 літр. Ось, як перевіряю термоси я. В інструкції, в характеристиці термоса, виробник занижує температуру, щоб отримати гарантований запас. Але нас цікавлять реальні дані. Отже, був узятий дуже хороший, на мій погляд, металевий термос «Верблюд» обсягом 1,0 літр з вузьким горлом і великим міжстінний простір в колбі. Замір температури проводився якісним фотографічним термометром зі шкалою до 100С.

Як прийнято, термос сплеснула крутим окропом. Відразу ж наповнив термос окропом так, щоб до закритої пробки ще було близько 1 сантиметра повітря. Через 24 години був проведений завмер температури. За характеристикою в прикладеній інструкції, повинно залишитися від окропу + 55С. Насправді ж, термометр показав + 66с. Це відмінний результат! Зазвичай ми користуємося вмістом термоса в найближчі 8:00. Ось саме цю модель, напевно, має сенс брати з собою на зимову рибалку – не підведе. Але не всім необхідний термос такого обсягу.

Перевіряємо точно так само термос іншого виробника ("Біосталь") Обсягом 0,75 літра. Тут стінки термоса об’ємом 0,75 літра мають менший простір між собою. Доцільно такий термос використовувати в перші 8:00 після його заправки. Але ми випробуємо його на 12 часовому проміжку часу. Ось, що показала наша перевірка: через 12:00 від окропу залишилося + 68оС.

Якщо ж термос вже через кілька хвилин став тепленьким і продовжує нагріватися, – він бракований, віднесіть його назад, де купили. Якщо через три – 5:00 температура води в термосі досить гаряча (дивіться інструкцію), то хвилюватися нічого. Увага! Перевіряйте термос чистою кип’яченою водою. Не варто перевіряти термос засовуючи його в морозильник, хоча подібні безглуздості мені відомі. Півторалітровий термос легко витримує на балконі зимову холоднечу в 20С (з розмов з покупцем). Далі пропоную Вам ознайомитися з унікальними вимірами, які я звів в одну таблицю.

Це можна прочитати here.

Похожие статьи

Share →