Salvador-Саранськ

Ви облаштовуєте будинок або квартиру, кафе або ресторан і хочете створити інтер’єр, в якому затишок і розкіш не будуть суперечити один одному?

ТД «Меркурій»

Компанія ТД «Меркурій» протягом 3-х років займається постачання будівельних майданчиків.

ФАРБЕ

Інтернет-магазин «Фарбе» пропонує ретельно підібраний асортимент підлогових покриттів від відомих виробників.

ТОВ ЕкоПромЦентр Дубровський

1. Деревина та пиломатеріали (брус, дошка, оциліндрованої колоди), будівництво будинків і зрубів з оциліндрованої колоди

Актив-строй

Оптовий і роздрібний продаж будівельних матеріалів.

Як оновити ванну кімнату?

Якщо ви втомилися від старої простий ванною і хочете подарувати їй нове життя, є кілька бюджетних рішень, які можуть перетворити сіру ванну кімнату в сучасну і цікаву. Ось декілька простих способів оновити ванну:

Фарба у ванній кімнаті. Один з найпростіших способів надати будь-якій кімнаті настрою – це фарбування. Спочатку необхідно позбутися від старої фарби і нанести новий свіжий шар на стіни ванної кімнати. Сподіваюся, що це зробить вашу ванну кімнату трохи приємніше оку.

Укладання плитки. Позбавтеся від старої керамічної плитки 1950-х років. Її легко замінити на нову. Тим більше що зараз доступно дуже багато недорогих видів керамічної плитки на будь-який смак і колір.

Слід зауважити що ціни на такелажні роботи в цьому році знизилися.

Міняємо душ і ванну. Щоб уникнути непотрібних бризок у ванній, необхідно мати хороший душ. Не менш важливою деталлю є і фіранки для душу. Їх слід вибирати виходячи із стилю всієї ванної кімнати. Слід звернути увагу і на стрижень для фіранки. Також, якщо ваша ванна застаріла, ви можете вибрати нову, іншого стилю і форми. Зараз у продажу є безліч красивих кутових ванн, дерев’яних діжок, автономних і масажних ванн.

Що робити з туалетом?

Якщо туалет в хорошому стані, можна просто замінити ручки туалету, а також крани в раковині – і ось, ваша ванна оновлена. Та й саму раковину замінити теж неважко, її легко встановити самостійно.

Нові рушники та аксесуари

Нові стрижні для рушників можуть дійсно пожвавити кімнату. Необхідно також додати й інші аксесуари – контейнер для мила, відро для сміття і ще що-небудь. Це, мабуть, самий ефективний і недорогий спосіб оновити вашу ванну кімнату.

Нові ванні прилади

При оновлення сантехніки і світла у вашій ванній кімнаті може відбутися диво. Ще краще змінити тип світла. Більшість людей люблять яскраві ванні кімнати, а от ванні в старих будинках зазвичай мали одну або дві лампи в середині стелі. У такому випадку слід встановити додаткове освітлення над дзеркалом. Не забувайте, це повинні бути яскраві лампочки.

Дзеркало у ванній

Старі дзеркала завдають непоправної шкоди зовнішньому вигляду вашої ванної. Якщо ж саме дзеркало досить добре виглядає, то можна змінити лише його обрамлення. Пофантазуйте, і, безумовно, виглядати в нове дзеркало буде приємніше.

Не забудемо про підлогу

Старі ванні кімнати часто мають пожовклі вінілові підлогові покриття. Особливо це помітно по краях кімнати. Зараз же домовласники віддають красиву керамічну плитку. Саме чудове в ній те, що ви можете класти її на ваш розсуд, як захочете.

Оновлення зовнішнього вигляду вашої ванної кімнати не повинно бути дуже дорогим. Є безліч простих способів відремонтувати ванну кімнату. Заміна кількох світильників і новий шар фарби дадуть відчути відчутну різницю. Не полінуйтеся, витратьте час, щоб оновити ванну, і ви будете здивовані, скільки задоволення принесе вам використання оновленої ванної кімнати.

Це можна прочитати here.

Похожие статьи

Share →