Як обробити ванну кімнату?

Ще зовсім недавно ванна кімната вважалася однією з найменших і тісних в квартирі. Обробка ванної кімнати являла собою поєднання чорно-білих тонів плитки. Сьогодні ванні роблять великими і просторими, наповненими стилем і комфортом. Але крім краси потрібно приділити належну увагу обробці такої кімнати, щоб вона могла гармоніювати із загальним видом речей у вашій ванній.

Всі оздоблювальні матеріали для ванни – для стелі, підлоги або стін повинні бути водовідштовхувальними і міцними. Підлогове покриття не повинно ковзати при попаданні на нього води.

Одним з найдешевших способів обробки ванної – це обшивка панелями з пластику. У панелей може бути будь-який колір, але при цьому знайте, що ваша ванна буде схожа скоріше на офісне приміщення.

www.keramarka.ru/plitka/vallelunga.html.

Керамічне покриття для стін ванної – одне з найбільш традиційних. На ринку існує величезний вибір за кольором і якості такої плитки. Найдорожче і якісне плитка – це італійська, грецька та іспанська. Трохи дешевше коштує плитка російського виробництва. За 1 кв.м. плитки можна заплатити від 90 до 2000 рублів. Коли ви будете вибирати плитку, вимірюйте всі стіни і додайте до них приблизно 10%, так як можливо, ви розіб’єте один шматок. Продумайте заздалегідь малюнок і техніку кладки. У ванній сьогодні модно влаштовувати поділ стін візуально: внизу кладуть темніші тони плитки, а наверх – світлі з декоративним малюнком. Між темною і світлою зоною прокладають горизонтальну лінію з тієї ж серії плитки – бордюр.

Серед недоліків плитки вітчизняного виробництва можна виділити трафаретний малюнок, тоді як у плитки імпортного виробництва можна знайти змішання малюнка, що буде більш переважно.

Для підлоги ванної також краще використовувати плитку. Але для цього вам знадобитися використовувати звичайну підлогову плитку. Її кладуть на підлогу, на розчин з цементу і піску. Завдяки недавно з’явилися розчинів можна класти її на клейовий шар в 4 мм. Таке покриття сохне набагато швидше і плитка краще зліплюється один з одним, ніж при застосуванні цементу. Клей на плитку наносять спеціальним шпателем, а потім простукують гумовим молотком. Проміжки між плиткою заповнюють антимікробної затіркою.

Це можна прочитати here.

Похожие статьи

Share →