Елітна біжутерія – чи варто розмінюватися на прості камені? Де купити?

Прикраси та аксесуари користуються величезним попитом не тільки серед жінок, а й серед чоловіків. У наш час все більше уваги приділяється зовнішньому вигляду, тому різні доповнення до вбрання важливі, щоб створити закінчений образ. Якість біжутерії теж надзвичайно важливо. Дизайнери приділяють багато уваги і формою, і якості матеріалів, з яких виготовляють авторські прикраси. Так з’являється елітна біжутерія. Багато хто дивується, в чому різниця між звичайною біжутерією і тієї, яку прийнято називати елітної? Відповідь, як водиться, простий. Ексклюзивні речі часто виготовляються в єдиному екземплярі, але навіть якщо копій таких речей багато, їм приділяється особлива увага. Найвідоміші марки, такі як Bulgari, Louis Vuitton, Fendi, Hermes і багато інших випускають розкішні речі, що говорять про статус їх власника. Це своєрідний знак якості – кільця, сережки, кольє, браслети і підвіски від цих виробників. Така біжутерія може бути зроблена з найпростіших матеріалів, але пізнавана марка вже робить їх видатними.

При створенні елітної біжутерії використовуються тільки якісні матеріали, але не дорогоцінні метали і камені. Це бюджетний варіант прикрас для тих, хто не може собі дозволити або просто не любить ювелірні прикраси. Ціна елітної біжутерії підчас порівнянна ціною на хороші ювелірні прикраси, що доводить їх якість.

При створенні прикрас використовують різні метали, шкіру, кришталь, стрази, деякі тканини, рідкісні породи дерева. В якості прикраси вироби може бути використана позолота.

Принадність елітної біжутерії в тому, що її можна міняти досить часто відповідно до змінами моди, це буде не так відчутно, як якщо б ви міняли ювелірні вироби. Мода на біжутерію існує, вона змінюється щороку, кожен сезон. У кожного виробника є свої відмінні риси.

Наприклад, Bulgari, воліють масивні прикраси, будь то кільця, сережки або браслети. Це відмінна риса марки, як і поєднання масивності з тонкими прямими лініями.

Chopard пропонує елітну біжутерію, створену за всіма законами класики – тут тільки строгі лінії, немає нічого експресивного і викликає. Це респектабельні вироби для тих, хто воліє консервативний стиль.

Chanel ж дуже багатогранна. Підчас відрізнити виріб цієї марки від іншого можна тільки, завдяки фірмовому знаку, так як при створенні біжутерії, дизайнери цієї фірми не дотримуються якогось одного стилю. Правда, всі вироби Chanel відрізняє витонченість, смак і розкіш, яку видно навіть у найпростішому виробі. Саме Chanel дозволяє купити каблучку з величезним діамантом або ж розкішні сережки, зроблені з пластику. Вибрати можна і за смаком, і по кишені.

Читати далі → Де купити?

www.interlinks.ru/jewelry/3314.html

Це можна прочитати here.

Похожие статьи

  • Як використовувати простір під сходами

    Для початку ви повинні визначитися, що саме ви хочете. Це може бути комору, шафа-купе, різні шафи з поличками; затишний невеликий диванчик зі столиком; пральня і так далі. Найчастіше під сходами…

  • Найкраще перше побачення про що не варто говорити з дівчиною

    Кожен чоловік, якщо він серйозно налаштований на відносини з дівчиною, бажає, щоб перше побачення було найкращим в її житті, і запам’яталося надовго. І багато в чому атмосфера на першому побаченн…

  • Зрада. Чи варто розмінюватися

    O2creationz, Shutterstock.com Поняття норми залежить, у свою чергу, від виховання, оточення і, на мою особисту думку, особистісного розвитку людини. Дехто примудряється виправдовувати свої часті…

Share →